Europeade viimast päeva Tartus

Täna, 24. juuli õhtul pannakse Euroopa suurimale rahvakunstifestivalile Europeade punkt piduliku lõppkontserdiga. Europeade osalejad saabuvad lõppkontserdile rongkäigus, mis algab Tartu Ülikooli raamatukogu eest kell 14.30.

Pidulik lõppkontsert „Tarantellast masurkani“ algab Tartu laululaval kell 19.00. „Hiljutised Küprose ja Norra sündmused jätavad oma jälje ka Europeade lõppkontserdile,“ ütleb Europeade ja Tartu Hansapäevade projektijuht Ants Johanson lõppkontserdi meeleolu kohta.   Europeade viies päev on eestlaste päralt, üle Eesti on Tartusse tulnud 1100 eestlast, kes esinevad täna Tartu tänavatel ja platsidel. Nemad alustavadki Europeade rongkäiku kell 14.30. Kell 15.00 järgnevad neile kõik ülejäänud grupid.   Rongkäik liigub Tartu Ülikooli raamatukogu juurest Vanemuise mäest alla, mööda Ülikooli tänavat, Jakobi mäest üles ja mööda Laulupeo puiesteed, jõudes välja Tartu laululavale.   Pilet Europeade 2011 lõppkontserdile tuleb lunastada hinnaga 3.-/2.- eurot, rahvariietes külalised pääsevad sisse 1 euroga. Europeade on Euroopa suurim rahvakunstifestival ning ühtlasi rändfestival, toimudes igal aastal erinevas riigis. 48. korda toimuvat üritust ongi sel aastal au korraldada eestlastel. Europeade leiab aset 20. juulist 24. juulini Tartus. Viieks päevaks vallutab laul, tants ja pillimäng Taaralinna.   Europeade pakub kõigile eestlastele võimaluse Euroopa kultuuridega lähemalt tutvust teha ning osalevate riikide esindajatega sõprussidemeid luua.   Europeade 2011 ja Tartu Hansapäevi toetavad ja aitavad korraldada Tartu linn, Kultuuriministeerium, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus,  A. Le Coq, Swedbank, Salvest ja meediapartnerid Postimees, TV3 ning Kuku raadio. Täna, 24. juuli õhtul pannakse Euroopa suurimale rahvakunstifestivalile Europeade punkt piduliku lõppkontserdiga. Europeade osalejad saabuvad lõppkontserdile rongkäigus, mis algab Tartu Ülikooli raamatukogu eest kell 14.30. siis tasub tellida professionaalsetelt tegijatelt kodulehtede tegemine mis sisaldab kõiki kodulehtede töid alates kodulehtede kavandamisest kuni sealhulgas ka visuaaldisaini valmistamine professionaalsete disainerite tasub silmas pidada, et on kaalukaimaks teguriks, millisel määral kodulehe nähtavus aitab turunduseesmärke saavutada e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada, vaata lähemalt e-poe tegemine põhjalikumalt saab e-poe tegemine aidata ülevaatlikku lugemist täpsete ja iseloomulike professionaalne ja heal tasemel kodulehe tegemine tunnustatud ja visuaalselt atraktiivse .. korraliku ja mugavalt hallatava kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate haldusvahendite abil sisuhaldussüsteem aitab kodulehti originaalse visuaaldisainiga vaata lisaks ka

Europeade viimast päeva Tartus

Täna, 24. juuli õhtul pannakse Euroopa suurimale rahvakunstifestivalile Europeade punkt piduliku lõppkontserdiga. Europeade osalejad saabuvad lõppkontserdile rongkäigus, mis algab Tartu Ülikooli raamatukogu eest kell 14.30.

Europeade viimast päeva Tartus

Pidulik lõppkontsert „Tarantellast masurkani“ algab Tartu laululaval kell 19.00. „Hiljutised Küprose ja Norra sündmused jätavad oma jälje ka Europeade lõppkontserdile,“ ütleb Europeade ja Tartu Hansapäevade projektijuht Ants Johanson lõppkontserdi meeleolu kohta.

 

Europeade viies päev on eestlaste päralt, üle Eesti on Tartusse tulnud 1100 eestlast, kes esinevad täna Tartu tänavatel ja platsidel. Nemad alustavadki Europeade rongkäiku kell 14.30. Kell 15.00 järgnevad neile kõik ülejäänud grupid.

 

Rongkäik liigub Tartu Ülikooli raamatukogu juurest Vanemuise mäest alla, mööda Ülikooli tänavat, Jakobi mäest üles ja mööda Laulupeo puiesteed, jõudes välja Tartu laululavale.

 

Pilet Europeade 2011 lõppkontserdile tuleb lunastada hinnaga 3.-/2.- eurot, rahvariietes külalised pääsevad sisse 1 euroga.

Europeade on Euroopa suurim rahvakunstifestival ning ühtlasi rändfestival, toimudes igal aastal erinevas riigis. 48. korda toimuvat üritust ongi sel aastal au korraldada eestlastel. Europeade leiab aset 20. juulist 24. juulini Tartus. Viieks päevaks vallutab laul, tants ja pillimäng Taaralinna.

 

Europeade pakub kõigile eestlastele võimaluse Euroopa kultuuridega lähemalt tutvust teha ning osalevate riikide esindajatega sõprussidemeid luua.

 

Europeade 2011 ja Tartu Hansapäevi toetavad ja aitavad korraldada Tartu linn, Kultuuriministeerium, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus,  A. Le Coq, Swedbank, Salvest ja meediapartnerid Postimees, TV3 ning Kuku raadio.

Europeade viimast päeva Tartus Täna, 24. juuli õhtul pannakse Euroopa suurimale rahvakunstifestivalile Europeade punkt piduliku lõppkontserdiga. Europeade osalejad saabuvad lõppkontserdile rongkäigus, mis algab Tartu Ülikooli raamatukogu eest kell 14.30.
Eesti keeles  |  In English  |  На русском
(+372) 505 7 303 |                                         Hansapäevad Tartus 22.-24. juulil 2011