Hansa pulmapaar Katrin ja Priit astusid abiellu

Täna kell 17.00 toimus Tartus Raekoja plats 3 pidulik pulmatseremoonia, kus oma kihelkonna rahvariideid kandev pruutpaar Priit ja Katrin linnarahva ees oma vanded andis. Pruutpaari õnnistas Tartu linnapea Urmas Kruuse.

Urmas Kruuse tuletas pulmatseremoonial meelde A. H. Tammsaare tsitaati: „Tee tööd ja näe vaeva, siis tuleb ka armastus” ning sõnas, et selleks, et armastada, peab palju vaeva nägema. Tartu linnapea võttis pruutpaarilt ka lubaduse, et ükskõik, kus Katrin ja Priit ka viibivad, tulevad nad kunagi Tartusse tagasi. Noorpaar sõnas üksmeelselt: „Lubame jah!”   Tseremooniale järgnes ühispildistamine koos pulma kogunenud külalistega.   Katrini ja Priidu pulmapäeva paneb Tartu Linnamuuseum 25 aastaks hoiule. Tartu Linnamuuseumi peavarahoidja pitseeris pruutpaari unistused, kohapeal vermitud õnnemündid ja ühe õie pruudikimbust.   Uhke pulmapidu raeplatsil lõppes veimede jagamise ja pruudikimbu heitmisega.   Vahetult enne tseremooniat registreeriti noorte abielu ka Tartu perekonnaseisuametis.   Hansapulm toimus sel aastal teist korda – eelmisel aastal abiellusid Raekoja platsil Merit ja Marko.   Tartu Hansapäevad toimuvad sel aastal 16. korda ning taas on külalistele avatud juba armsaks saanud Jaanilinn, Jõelinn, Raelinn ja Lastelinn. Uues kuues avatakse Maalinn. Uuendustena on sel aastal linnade sekka lisandunud Teaduslinn Toomemäel ja Raualinn Tasku, Ahhaa keskuse, Zeppelini ja Aura vahel. Raualinn on avatud ainult 23. juulil kell 10.00-18.00.   Europeade on Euroopa suurim rahvakunstifestival ning ühtlasi rändfestival, toimudes igal aastal erinevas riigis. 48. korda toimuvat üritust ongi sel aastal au korraldada eestlastel. Europeade leiab aset 20. juulist 24. juulini Tartus. Viieks päevaks vallutab laul, tants ja pillimäng Taaralinna. Europeade pakub kõigile eestlastele võimaluse Euroopa kultuuridega lähemalt tutvust teha ning osalevate riikide esindajatega sõprussidemeid luua.   Europeade 2011 ja Tartu Hansapäevi toetavad ja aitavad korraldada Tartu linn, Kultuuriministeerium, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus,  A. Le Coq, Swedbank, Salvest ja meediapartnerid Postimees, TV3 ning Kuku raadio. Täna kell 17.00 toimus Tartus Raekoja plats 3 pidulik pulmatseremoonia, kus oma kihelkonna rahvariideid kandev pruutpaar Priit ja Katrin linnarahva ees oma vanded andis. Pruutpaari õnnistas Tartu linnapea Urmas Kruuse. siis tasub tellida professionaalsetelt tegijatelt kodulehtede tegemine mis sisaldab kõiki kodulehtede töid alates kodulehtede kavandamisest kuni sealhulgas ka visuaaldisaini valmistamine professionaalsete disainerite tasub silmas pidada, et on kaalukaimaks teguriks, millisel määral kodulehe nähtavus aitab turunduseesmärke saavutada e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada, vaata lähemalt e-poe tegemine põhjalikumalt saab e-poe tegemine aidata ülevaatlikku lugemist täpsete ja iseloomulike professionaalne ja heal tasemel kodulehe tegemine tunnustatud ja visuaalselt atraktiivse .. korraliku ja mugavalt hallatava kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate haldusvahendite abil sisuhaldussüsteem aitab kodulehti originaalse visuaaldisainiga vaata lisaks ka

Hansa pulmapaar Katrin ja Priit astusid abiellu

Täna kell 17.00 toimus Tartus Raekoja plats 3 pidulik pulmatseremoonia, kus oma kihelkonna rahvariideid kandev pruutpaar Priit ja Katrin linnarahva ees oma vanded andis. Pruutpaari õnnistas Tartu linnapea Urmas Kruuse.

Hansa pulmapaar Katrin ja Priit astusid abiellu
Hansa pulmapaar Katrin ja Priit astusid abiellu

Urmas Kruuse tuletas pulmatseremoonial meelde A. H. Tammsaare tsitaati: „Tee tööd ja näe vaeva, siis tuleb ka armastus” ning sõnas, et selleks, et armastada, peab palju vaeva nägema. Tartu linnapea võttis pruutpaarilt ka lubaduse, et ükskõik, kus Katrin ja Priit ka viibivad, tulevad nad kunagi Tartusse tagasi. Noorpaar sõnas üksmeelselt: „Lubame jah!”

 

Tseremooniale järgnes ühispildistamine koos pulma kogunenud külalistega.

 

Katrini ja Priidu pulmapäeva paneb Tartu Linnamuuseum 25 aastaks hoiule. Tartu Linnamuuseumi peavarahoidja pitseeris pruutpaari unistused, kohapeal vermitud õnnemündid ja ühe õie pruudikimbust.

 

Uhke pulmapidu raeplatsil lõppes veimede jagamise ja pruudikimbu heitmisega.

 

Vahetult enne tseremooniat registreeriti noorte abielu ka Tartu perekonnaseisuametis.

 

Hansapulm toimus sel aastal teist korda – eelmisel aastal abiellusid Raekoja platsil Merit ja Marko.

 

Tartu Hansapäevad toimuvad sel aastal 16. korda ning taas on külalistele avatud juba armsaks saanud Jaanilinn, Jõelinn, Raelinn ja Lastelinn. Uues kuues avatakse Maalinn. Uuendustena on sel aastal linnade sekka lisandunud Teaduslinn Toomemäel ja Raualinn Tasku, Ahhaa keskuse, Zeppelini ja Aura vahel. Raualinn on avatud ainult 23. juulil kell 10.00-18.00.

 

Europeade on Euroopa suurim rahvakunstifestival ning ühtlasi rändfestival, toimudes igal aastal erinevas riigis. 48. korda toimuvat üritust ongi sel aastal au korraldada eestlastel. Europeade leiab aset 20. juulist 24. juulini Tartus. Viieks päevaks vallutab laul, tants ja pillimäng Taaralinna.

Europeade pakub kõigile eestlastele võimaluse Euroopa kultuuridega lähemalt tutvust teha ning osalevate riikide esindajatega sõprussidemeid luua.

 

Europeade 2011 ja Tartu Hansapäevi toetavad ja aitavad korraldada Tartu linn, Kultuuriministeerium, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus,  A. Le Coq, Swedbank, Salvest ja meediapartnerid Postimees, TV3 ning Kuku raadio.

Hansa pulmapaar Katrin ja Priit astusid abiellu
Hansa pulmapaar Katrin ja Priit astusid abiellu Täna kell 17.00 toimus Tartus Raekoja plats 3 pidulik pulmatseremoonia, kus oma kihelkonna rahvariideid kandev pruutpaar Priit ja Katrin linnarahva ees oma vanded andis. Pruutpaari õnnistas Tartu linnapea Urmas Kruuse.
Eesti keeles  |  In English  |  На русском
(+372) 505 7 303 |                                         Hansapäevad Tartus 22.-24. juulil 2011