Jaanilinn

Keskaegsed elamused, tunded, ideed, maitsed ja lõhnad koonduvad Tartu Hansapäevade ajal Jaanilinna, oma terrakotaskulptuuride poolest kuulsa Jaani kiriku, ajaloolise Väikegildi järjepidevust kandva Antoniuse Gildi ja Mänguasjamuuseumi vahetusse lähedusse. Siinsetel lavadel kuulete vanamuusikat ning näete hansaaegseid tantse ja etteasteid.   Kaupmehed lähedalt ja kaugelt on Jaanilinna toonud oma parimad kaubad ning tuliselt kaubeldes saate oma soovid täidetud lausa poolmuidu.   Kohtumiseni Tartu keskaegses südames!   Jaanilinn on avatud: Reedel, 22. juulil kell 10.00-20.00 Laupäeval, 23. juulil kell 10.00-21.00 Pühapäeval, 24. juulil kell 10.00-17.00 siis tasub tellida professionaalsetelt tegijatelt kodulehtede tegemine mis sisaldab kõiki kodulehtede töid alates kodulehtede kavandamisest kuni sealhulgas ka visuaaldisaini valmistamine professionaalsete disainerite tasub silmas pidada, et on kaalukaimaks teguriks, millisel määral kodulehe nähtavus aitab turunduseesmärke saavutada e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada, vaata lähemalt e-poe tegemine põhjalikumalt saab e-poe tegemine aidata ülevaatlikku lugemist täpsete ja iseloomulike professionaalne ja heal tasemel kodulehe tegemine tunnustatud ja visuaalselt atraktiivse .. korraliku ja mugavalt hallatava kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate haldusvahendite abil sisuhaldussüsteem aitab kodulehti originaalse visuaaldisainiga vaata lisaks ka

Jaanilinn

28. veebr. 2011
Jaanilinn

Keskaegsed elamused, tunded, ideed, maitsed ja lõhnad koonduvad Tartu Hansapäevade ajal Jaanilinna, oma terrakotaskulptuuride poolest kuulsa Jaani kiriku, ajaloolise Väikegildi järjepidevust kandva Antoniuse Gildi ja Mänguasjamuuseumi vahetusse lähedusse. Siinsetel lavadel kuulete vanamuusikat ning näete hansaaegseid tantse ja etteasteid.

 

Kaupmehed lähedalt ja kaugelt on Jaanilinna toonud oma parimad kaubad ning tuliselt kaubeldes saate oma soovid täidetud lausa poolmuidu.

 

Kohtumiseni Tartu keskaegses südames!

 

Jaanilinn on avatud:

Reedel, 22. juulil kell 10.00-20.00

Laupäeval, 23. juulil kell 10.00-21.00

Pühapäeval, 24. juulil kell 10.00-17.00

Jaanilinn
Eesti keeles  |  In English  |  На русском
(+372) 505 7 303 |                                         Hansapäevad Tartus 22.-24. juulil 2011