Kahe nädala pärast algav Europeade tutvustab ennast 9. juulil Lõunakeskuses

Tartu suve suursündmuse Europeade tegevustega saab tutvuda juba sel laupäeval, 9. juulil, mil Tartu Lõunakeskuses stardib järjekorras teine pisi-Europeade.

Esimene pisieuropeade Tasku keskuses, veebruar 2011. Pildi autor Kerly Ilves.Kell 12.00 tantsib Lõunakeskuse Liuvälja infolauapoolses otsas rahvatantsurühm „Vikerkaar”, andes maigu sellest, missugused tegevused kahe nädala pärast Tartu kesklinna ja selle lähiümbruse täidavad. Kahe tunni jooksul tutvustatakse Europeadel osalevaid rahvatantsu ja–muusikarühmasid, samuti räägitakse Europeade kujunemisest ja tutvustatakse kahe nädala pärast algava festivali programmi.   Europeade projektijuht Ants Johanson: „Valdav osa ettevalmistutest on tehtud ja ootame huviga seda kirevat rahvast, kes meie kesklinna ja laululava oma tantsude ja muusikaga täidavad. Hea meel on ka, et ligi 50 külaliste gruppi lähevad päevaks või paariks külla lähimaakondade tantsijatele. Sõltub ju lõpuks see, kas kellelegi meie maal meeldib, ennekõike vastuvõtjate külalislahkusest. Olen veendunud, et tartlased seda on. Ja lisaväärtus oleks, kui Europeade ja Tartu Hansapäevade ajal näeksime ka publiku seas palju oma kihelkonna, teiste maade rahvarõivastes või ajaloolises riietuses inimesi.“   Europeade ja Tartu Hansapäevade tähtsündmusteks on avakontsert "Flamenkost kaerajaanini" neljapäeval, 21. juulil kell 19.00 Tartu Laululaval, Hansapulm laupäeval, 23. juulil kell 17.00 Raekoja platsil ja lõppkontsert "Tarantellast masurkani" pühapäeval, 24. juulil kell 19.00 samuti Tartu Laululaval. Ava- ja lõppkontserdi piletid maksavad 3.-/2.- ja on müügil Piletilevi ja Piletimaailma müügipunktides.   Samuti lisanduvad Tartu Hansapäevade linnade perre kaks uut linna – Raualinn Tasku keskuse, Ahhaa, Aura ja Zeppelini vahelisel alal ning Teaduslinn Toomemäel.   Europeade 2011 ja Tantsivad Tartu Hansapäevad on külastajatele valdavalt tasuta. Pilet (hinnaga 3.-/2.- eurot) tuleb lunastada vaid Europeade 2011 ava- ja lõppkontsertidele.   Europeade 2011 ja Tartu Hansapäevi toetavad ja aitavad korraldada Tartu linn, Kultuuriministeerium, A. Le Coq, Swedbank, Salvest ja meediapartnerid Postimees, TV3 ning Kuku raadio. Tartu suve suursündmuse Europeade tegevustega saab tutvuda juba sel laupäeval, 9. juulil, mil Tartu Lõunakeskuses stardib järjekorras teine pisi-Europeade. siis tasub tellida professionaalsetelt tegijatelt kodulehtede tegemine mis sisaldab kõiki kodulehtede töid alates kodulehtede kavandamisest kuni sealhulgas ka visuaaldisaini valmistamine professionaalsete disainerite tasub silmas pidada, et on kaalukaimaks teguriks, millisel määral kodulehe nähtavus aitab turunduseesmärke saavutada e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada, vaata lähemalt e-poe tegemine põhjalikumalt saab e-poe tegemine aidata ülevaatlikku lugemist täpsete ja iseloomulike professionaalne ja heal tasemel kodulehe tegemine tunnustatud ja visuaalselt atraktiivse .. korraliku ja mugavalt hallatava kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate haldusvahendite abil sisuhaldussüsteem aitab kodulehti originaalse visuaaldisainiga vaata lisaks ka

Kahe nädala pärast algav Europeade tutvustab ennast 9. juulil Lõunakeskuses

Tartu suve suursündmuse Europeade tegevustega saab tutvuda juba sel laupäeval, 9. juulil, mil Tartu Lõunakeskuses stardib järjekorras teine pisi-Europeade.

Kahe nädala pärast algav Europeade tutvustab ennast 9. juulil Lõunakeskuses
Esimene pisieuropeade Tasku keskuses, veebruar 2011. Pildi autor Kerly Ilves.

Kell 12.00 tantsib Lõunakeskuse Liuvälja infolauapoolses otsas rahvatantsurühm „Vikerkaar”, andes maigu sellest, missugused tegevused kahe nädala pärast Tartu kesklinna ja selle lähiümbruse täidavad. Kahe tunni jooksul tutvustatakse Europeadel osalevaid rahvatantsu ja–muusikarühmasid, samuti räägitakse Europeade kujunemisest ja tutvustatakse kahe nädala pärast algava festivali programmi.

 

Europeade projektijuht Ants Johanson: „Valdav osa ettevalmistutest on tehtud ja ootame huviga seda kirevat rahvast, kes meie kesklinna ja laululava oma tantsude ja muusikaga täidavad. Hea meel on ka, et ligi 50 külaliste gruppi lähevad päevaks või paariks külla lähimaakondade tantsijatele. Sõltub ju lõpuks see, kas kellelegi meie maal meeldib, ennekõike vastuvõtjate külalislahkusest. Olen veendunud, et tartlased seda on. Ja lisaväärtus oleks, kui Europeade ja Tartu Hansapäevade ajal näeksime ka publiku seas palju oma kihelkonna, teiste maade rahvarõivastes või ajaloolises riietuses inimesi.“

 

Europeade ja Tartu Hansapäevade tähtsündmusteks on avakontsert "Flamenkost kaerajaanini" neljapäeval, 21. juulil kell 19.00 Tartu Laululaval, Hansapulm laupäeval, 23. juulil kell 17.00 Raekoja platsil ja lõppkontsert "Tarantellast masurkani" pühapäeval, 24. juulil kell 19.00 samuti Tartu Laululaval. Ava- ja lõppkontserdi piletid maksavad 3.-/2.- ja on müügil Piletilevi ja Piletimaailma müügipunktides.

 

Samuti lisanduvad Tartu Hansapäevade linnade perre kaks uut linna – Raualinn Tasku keskuse, Ahhaa, Aura ja Zeppelini vahelisel alal ning Teaduslinn Toomemäel.

 

Europeade 2011 ja Tantsivad Tartu Hansapäevad on külastajatele valdavalt tasuta. Pilet (hinnaga 3.-/2.- eurot) tuleb lunastada vaid Europeade 2011 ava- ja lõppkontsertidele.

 

Europeade 2011 ja Tartu Hansapäevi toetavad ja aitavad korraldada Tartu linn, Kultuuriministeerium, A. Le Coq, Swedbank, Salvest ja meediapartnerid Postimees, TV3 ning Kuku raadio.

Kahe nädala pärast algav Europeade tutvustab ennast 9. juulil Lõunakeskuses Tartu suve suursündmuse Europeade tegevustega saab tutvuda juba sel laupäeval, 9. juulil, mil Tartu Lõunakeskuses stardib järjekorras teine pisi-Europeade.
Eesti keeles  |  In English  |  На русском
(+372) 505 7 303 |                                         Hansapäevad Tartus 22.-24. juulil 2011