Muud põnevad ettevõtmised Jaanilinnas

KUNSTNIKE JA KÄSITÖÖLISTE TÄNAV Meistrid ja kaupmehed kõikjalt on tulnud oma kaubaga linnakodanikke rõõmustama. Tule, vaata ja osta parimate meistrite käsitööd ning kosuta end hüva toiduga.   MÄNGUASJAMUUSEUMI HANSAMÄNGUDE ÕU on sel aastal avatud Teatri Kodu hoovil (Lutsu 2), Laupäeval, 23. juulil kell 11.00-16.00. Sissepääs eriti soodne – ainult 0,96 eurot inimese kohta! Kavas on: Ainulaadse ja põneva keskaegse maja külastus. Sisaldab põhjatusse Soovide Kaevu piilumist ja oma salasoovi soovimist! Osavusmängud lambaluude ja kivikestega Vahatahvlitele kirjutamine Karkudega kõndimine ja võrude veeretamine Keskaegsed lauamängud Enese jäädvustamine keskaegsel pildil Lisaks: Mänguasjamuuseumi püsiekspositsioon ja ajutised näitused (Lutsu 8) avatud kell 11.00-19.00. Seoses Europeade’ga avatud erinäitus eesti rahvakunstist inspireeritud mänguasjadest. Sissepääs muuseumisse tavaliste piletitega. Täpsem teave: Marge Pärnits, es1 = 'mailto:marg '; es2 = '1;@mm.ee'; ts1 = 'marge@mm.ee'; document.write(' '+ts1+' ');marg[No SpaM]e@mm.ee , tel 7361553   NÄITUSED JA MUUSEUMID   ANTONIUSE ÕU (Lutsu 5, Lutsu 3)   TAMPERE MAJA (Jaani 4) Tekstiilinäitus „Tee ära tee“ Tampere Majas 8. juuli - 3. august 2011 Tekstiilinäitus „Tee ära tee“ on noorte eesti naiste näputöö kõrgeimal kunstilisel tasandil. Kursusekaaslased ja sõbrad Tartu Kõrgema Kunstikooli päevilt tekstiilikunstnikud Lyyn aka Evelyn Reemann, Epp Mardi „Fridast ja Lonnist“, Annika Paju, Tuuli Vahesaar ja Kristi Tuhkru-Tamm on lõiminud villa, vilti, pärleid, siidi ja koredat kanepit koos üllatustega ühiseks näituseks esimest korda peale kooli lõppu. Nagu ikka head ideed ja parimad näitused, sündis seegi näitus ühel õhtul teetassi taga.   JAANI TÄNAVA KERAAMIKAGALERII (Jaani 14) Keraamikagalerii kunstnike näitusmüük   19. SAJANDI TARTU LINNAKODANIKU MUUSEUM (Jaani 16) Püsinäitus 19. sajandi linnakodaniku elu-olust.   TARTU MÄNGUASJAMUUSEUM (Lutsu  8) Mänguasjamuuseumi püsinäitus ning Teatri- ja filminukkude maja avatud 11.00-18.00. Mänguasjamuuseumi Teatri Kodu siis tasub tellida professionaalsetelt tegijatelt kodulehtede tegemine mis sisaldab kõiki kodulehtede töid alates kodulehtede kavandamisest kuni sealhulgas ka visuaaldisaini valmistamine professionaalsete disainerite tasub silmas pidada, et on kaalukaimaks teguriks, millisel määral kodulehe nähtavus aitab turunduseesmärke saavutada e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada, vaata lähemalt e-poe tegemine põhjalikumalt saab e-poe tegemine aidata ülevaatlikku lugemist täpsete ja iseloomulike professionaalne ja heal tasemel kodulehe tegemine tunnustatud ja visuaalselt atraktiivse .. korraliku ja mugavalt hallatava kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate haldusvahendite abil sisuhaldussüsteem aitab kodulehti originaalse visuaaldisainiga vaata lisaks ka

Muud põnevad ettevõtmised Jaanilinnas

KUNSTNIKE JA KÄSITÖÖLISTE TÄNAV

Meistrid ja kaupmehed kõikjalt on tulnud oma kaubaga linnakodanikke rõõmustama. Tule, vaata ja osta parimate meistrite käsitööd ning kosuta end hüva toiduga.

 

MÄNGUASJAMUUSEUMI HANSAMÄNGUDE ÕU on sel aastal avatud Teatri Kodu hoovil (Lutsu 2), Laupäeval, 23. juulil kell 11.00-16.00.

Sissepääs eriti soodne – ainult 0,96 eurot inimese kohta!

Kavas on:

Ainulaadse ja põneva keskaegse maja külastus. Sisaldab põhjatusse Soovide Kaevu piilumist ja oma salasoovi soovimist!

Osavusmängud lambaluude ja kivikestega

Vahatahvlitele kirjutamine

Karkudega kõndimine ja võrude veeretamine

Keskaegsed lauamängud

Enese jäädvustamine keskaegsel pildil

Lisaks: Mänguasjamuuseumi püsiekspositsioon ja ajutised näitused (Lutsu 8) avatud kell 11.00-19.00. Seoses Europeade’ga avatud erinäitus eesti rahvakunstist inspireeritud mänguasjadest. Sissepääs muuseumisse tavaliste piletitega.

Täpsem teave: Marge Pärnits, , tel 7361553

 

NÄITUSED JA MUUSEUMID

 

ANTONIUSE ÕU (Lutsu 5, Lutsu 3)

 

TAMPERE MAJA (Jaani 4)

Tekstiilinäitus „Tee ära tee“

Tampere Majas 8. juuli - 3. august 2011

Tekstiilinäitus „Tee ära tee“ on noorte eesti naiste näputöö kõrgeimal kunstilisel tasandil. Kursusekaaslased ja sõbrad Tartu Kõrgema Kunstikooli päevilt tekstiilikunstnikud Lyyn aka Evelyn Reemann, Epp Mardi „Fridast ja Lonnist“, Annika Paju, Tuuli Vahesaar ja Kristi Tuhkru-Tamm on lõiminud villa, vilti, pärleid, siidi ja koredat kanepit koos üllatustega ühiseks näituseks esimest korda peale kooli lõppu. Nagu ikka head ideed ja parimad näitused, sündis seegi näitus ühel õhtul teetassi taga.

 

JAANI TÄNAVA KERAAMIKAGALERII (Jaani 14)

Keraamikagalerii kunstnike näitusmüük

 

19. SAJANDI TARTU LINNAKODANIKU MUUSEUM (Jaani 16)

Püsinäitus 19. sajandi linnakodaniku elu-olust.

 

TARTU MÄNGUASJAMUUSEUM (Lutsu  8)

Mänguasjamuuseumi püsinäitus ning Teatri- ja filminukkude maja avatud 11.00-18.00. Mänguasjamuuseumi Teatri Kodu

Muud põnevad ettevõtmised Jaanilinnas
Eesti keeles  |  In English  |  На русском
(+372) 505 7 303 |                                         Hansapäevad Tartus 22.-24. juulil 2011