Raelinn

Tartu Hansapäevadel teiseneb Tartu Raekoja plats Raelinnaks. Keskpunktiks, kuhu vanalinnast imbub keskaja hõngu, Toomelt valgub teaduse vaimu, Emajõe poolt kostub muistseid helisid  ja Küüni tänava pargis tegutsevad lapsed. Raelinnas annavad endast häälekalt märku ka kauplejad - käsitöölaat ulatub Jaani kiriku ja Antoniuse õueni, aga uksed on valla ka kaubanduskeskustel. Raelinnas puhatakse jalga, süüakse-juuakse ja vaadatakse, kuidas keerutavad uhked tantsijad, laulavad lauljad ning mängivad pillimehed. Kes soovib, tantsigu kaasa!   Raelinn on avatud: Reedel, 22. juulil kell 10.00-20.00 Laupäeval, 23. juulil kell 10.00-21.00 Pühapäeval, 24. juulil kell 10.00-17.00 siis tasub tellida professionaalsetelt tegijatelt kodulehtede tegemine mis sisaldab kõiki kodulehtede töid alates kodulehtede kavandamisest kuni sealhulgas ka visuaaldisaini valmistamine professionaalsete disainerite tasub silmas pidada, et on kaalukaimaks teguriks, millisel määral kodulehe nähtavus aitab turunduseesmärke saavutada e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada, vaata lähemalt e-poe tegemine põhjalikumalt saab e-poe tegemine aidata ülevaatlikku lugemist täpsete ja iseloomulike professionaalne ja heal tasemel kodulehe tegemine tunnustatud ja visuaalselt atraktiivse .. korraliku ja mugavalt hallatava kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate haldusvahendite abil sisuhaldussüsteem aitab kodulehti originaalse visuaaldisainiga vaata lisaks ka

Raelinn

28. veebr. 2011
Raelinn

Tartu Hansapäevadel teiseneb Tartu Raekoja plats Raelinnaks. Keskpunktiks, kuhu vanalinnast imbub keskaja hõngu, Toomelt valgub teaduse vaimu, Emajõe poolt kostub muistseid helisid  ja Küüni tänava pargis tegutsevad lapsed. Raelinnas annavad endast häälekalt märku ka kauplejad - käsitöölaat ulatub Jaani kiriku ja Antoniuse õueni, aga uksed on valla ka kaubanduskeskustel.

Raelinnas puhatakse jalga, süüakse-juuakse ja vaadatakse, kuidas keerutavad uhked tantsijad, laulavad lauljad ning mängivad pillimehed. Kes soovib, tantsigu kaasa!

 

Raelinn on avatud:

Reedel, 22. juulil kell 10.00-20.00

Laupäeval, 23. juulil kell 10.00-21.00

Pühapäeval, 24. juulil kell 10.00-17.00

Raelinn
Eesti keeles  |  In English  |  На русском
(+372) 505 7 303 |                                         Hansapäevad Tartus 22.-24. juulil 2011