Raualinn

Esmakordselt Tartu Hansapäevade ajaloos avab Tartu kesklinnas oma uksed Raualinn. Raualinnas on võimalik näha sõidukinäitust, mis jalutab läbi ajaloo ja eksponeerib erinevate ajastute sõiduriistu – vanaautosid, busse, mootorrattaid, võidusõiduautosid ja palju muudki.   Raualinnas saab pilgu peale visata ka militaartehnikale, samuti on võimalik erinevates mängudes ja võistlustes kaasa lüüa. Tule ja proovi oma kätt näiteks seifi avamises, hobuseraua täpsusviskes ja tabalukkude teatevõistluses.   Siin ootavad teid ka mitmed metalliga seotud töötoad ja katsed. Meeleolu loovad vaskpillide orkester ja ro-ro trummarid.   Raualinn asub Tasku keskuse, Ahhaa keskuse, Aura keskuse ja Zeppelini vahelisel alal. Linn sünnibki nende keskuse koostööna.   Raudselt tasub tulla!   Raualinn on avatud: Laupäeval, 23. juulil kell 10.00-18.00 siis tasub tellida professionaalsetelt tegijatelt kodulehtede tegemine mis sisaldab kõiki kodulehtede töid alates kodulehtede kavandamisest kuni sealhulgas ka visuaaldisaini valmistamine professionaalsete disainerite tasub silmas pidada, et on kaalukaimaks teguriks, millisel määral kodulehe nähtavus aitab turunduseesmärke saavutada e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada, vaata lähemalt e-poe tegemine põhjalikumalt saab e-poe tegemine aidata ülevaatlikku lugemist täpsete ja iseloomulike professionaalne ja heal tasemel kodulehe tegemine tunnustatud ja visuaalselt atraktiivse .. korraliku ja mugavalt hallatava kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate haldusvahendite abil sisuhaldussüsteem aitab kodulehti originaalse visuaaldisainiga vaata lisaks ka

Raualinn

28. veebr. 2011

Esmakordselt Tartu Hansapäevade ajaloos avab Tartu kesklinnas oma uksed Raualinn. Raualinnas on võimalik näha sõidukinäitust, mis jalutab läbi ajaloo ja eksponeerib erinevate ajastute sõiduriistu – vanaautosid, busse, mootorrattaid, võidusõiduautosid ja palju muudki.

 

Raualinnas saab pilgu peale visata ka militaartehnikale, samuti on võimalik erinevates mängudes ja võistlustes kaasa lüüa. Tule ja proovi oma kätt näiteks seifi avamises, hobuseraua täpsusviskes ja tabalukkude teatevõistluses.

 

Siin ootavad teid ka mitmed metalliga seotud töötoad ja katsed. Meeleolu loovad vaskpillide orkester ja ro-ro trummarid.

 

Raualinn asub Tasku keskuse, Ahhaa keskuse, Aura keskuse ja Zeppelini vahelisel alal. Linn sünnibki nende keskuse koostööna.

 

Raudselt tasub tulla!

 

Raualinn on avatud:

Laupäeval, 23. juulil kell 10.00-18.00

Raualinn
Eesti keeles  |  In English  |  На русском
(+372) 505 7 303 |                                         Hansapäevad Tartus 22.-24. juulil 2011