Raualinna tegevused

SÕIDUKINÄITUS: eksponeerimisele tulevad väga erinevad sõidukid (sealhulgas autod, mootorrattad ja bussid) läbi sõidukite ajaloo. Näha saab nii GAZe kui VAZe, aga ka möödunud sajandi esimesest veerandist pärit välismaiseid sõidukeid.   MILITAARALA: relvade ja tehnika näitus Kaitseliidu Tartu Maleva poolt   Päästetehnika väljapanek ning päästealane infotelk – Lõuna-Eesti Päästekeskuse Tartu komando/Tartu Tuletõrjeühing   Eesti barbecue meistrivõistlused Eesti Barbecueassotsiatsiooni juubelivõistlus 5 käiku raudselt head liha!   RAUALINNA TÖÖTOAD AHHAA ees telgis ja sees laboratooriumis keskaegsest alkeemiast:metallide ema, Tarkade Kivi, suudab kõik metallid kullaks muundada. Tule ja proovi ise! Ahhaa teadusteatris on raudsed teemad. 11.00 Katapuldi ehitamine 12.00 Stirling mootor (maksimum 8 in) 13.00 Stirling mootor (maksimum 8 in) 14.00 Stirling mootor (maksimum 8 in) 15.00 Katapuldi ehitamine 16.00 Reaktiivauto ehitamine 17.00 Katapuldi ehitamine Töötubade hinnaks on 1 euro Samuti on avatud Rauateemaline teaduskohvik. Rauast esemete näitus Tasku keskuse Soola tn poolsetel vaateakendel koostöös Eesti Rahva Muuseumiga. Tule ja veendu kui palju me ise ja meie esivanemad oma elus on rauda kasutanud.   Laupäeval, 23. juulil kell 10-18 pääseb Plasku katusele suvist Tartut imetlema - vaade Hansarüüs linnale vaid 1 euro.   Mängud ja võistlused   Meeleolu loovad vaskpillide orkester ning mitmed teised (üllatus)esinejad. siis tasub tellida professionaalsetelt tegijatelt kodulehtede tegemine mis sisaldab kõiki kodulehtede töid alates kodulehtede kavandamisest kuni sealhulgas ka visuaaldisaini valmistamine professionaalsete disainerite tasub silmas pidada, et on kaalukaimaks teguriks, millisel määral kodulehe nähtavus aitab turunduseesmärke saavutada e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada, vaata lähemalt e-poe tegemine põhjalikumalt saab e-poe tegemine aidata ülevaatlikku lugemist täpsete ja iseloomulike professionaalne ja heal tasemel kodulehe tegemine tunnustatud ja visuaalselt atraktiivse .. korraliku ja mugavalt hallatava kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate haldusvahendite abil sisuhaldussüsteem aitab kodulehti originaalse visuaaldisainiga vaata lisaks ka

Raualinna tegevused

SÕIDUKINÄITUS: eksponeerimisele tulevad väga erinevad sõidukid (sealhulgas autod, mootorrattad ja bussid) läbi sõidukite ajaloo. Näha saab nii GAZe kui VAZe, aga ka möödunud sajandi esimesest veerandist pärit välismaiseid sõidukeid.

 

MILITAARALA: relvade ja tehnika näitus Kaitseliidu Tartu Maleva poolt

 

Päästetehnika väljapanek ning päästealane infotelk – Lõuna-Eesti Päästekeskuse Tartu komando/Tartu Tuletõrjeühing

 

Eesti barbecue meistrivõistlused
Eesti Barbecueassotsiatsiooni juubelivõistlus
5 käiku raudselt head liha!

 

RAUALINNA TÖÖTOAD

AHHAA ees telgis ja sees laboratooriumis keskaegsest alkeemiast:metallide ema, Tarkade Kivi, suudab kõik metallid kullaks muundada. Tule ja proovi ise! Ahhaa teadusteatris on raudsed teemad.

11.00 Katapuldi ehitamine
12.00 Stirling mootor (maksimum 8 in)
13.00 Stirling mootor (maksimum 8 in)
14.00 Stirling mootor (maksimum 8 in)

15.00 Katapuldi ehitamine
16.00 Reaktiivauto ehitamine
17.00 Katapuldi ehitamine
Töötubade hinnaks on 1 euro

Samuti on avatud Rauateemaline teaduskohvik.

Rauast esemete näitus Tasku keskuse Soola tn poolsetel vaateakendel koostöös Eesti Rahva Muuseumiga. Tule ja veendu kui palju me ise ja meie esivanemad oma elus on rauda kasutanud.

 

Laupäeval, 23. juulil kell 10-18 pääseb Plasku katusele suvist Tartut imetlema - vaade Hansarüüs linnale vaid 1 euro.

 

Mängud ja võistlused

 

Meeleolu loovad vaskpillide orkester ning mitmed teised (üllatus)esinejad.

Raualinna tegevused
Eesti keeles  |  In English  |  На русском
(+372) 505 7 303 |                                         Hansapäevad Tartus 22.-24. juulil 2011