Samal ajal Tartus

"...et suvi jääks meelde!" Samal ajal, kui teie, lapsevanemad, poodlete ja Hansapäevadel sisseoste sooritate, saate oma lapsed tuua meie Suvetelki lõbutsema. Asume Kaubamaja vastas uue turu platsil kell 15.00-20.00. Lase lastel lõbutseda! Lisainfo meie facebooki lehel http://www.facebook.com/pages/-et-suvi-j%C3%A4%C3%A4ks-meelde/157791660956590   Aura Lisavärskendus Tartu Hansapäevadel ja Europeade folkloorifestivalil osalejatele: külasta Aura veekeskust! Juulikuu eripakkumine: ujula, veepark ja terviseklubi vaid 6 euro eest! Ujula, veepark, terviseklubi, saunad, valgusteraapia kabinet,  V-salong ja kohvik pakuvad mitmekesiseid sportimis- ja lõõgastusvõimalusi kogu perele. Suvel on avatud suur päikeseterrass. Auras on mõnus!   Atlantis Hansapäevade ajal toimub Club Atlantises tõeline pidu! 22. ja 23. juulil õhtutel muutub Atlantis suureks välialaga peopaigaks, kus leiavad aset nii kontsert, afterpartyd kui ka pidu Absolut Sounds.   Toomemäel 22. juuli 2011 kell 22.00 Kaunimate Aastate Vennaskonna kontsert "MUUSIKALine suveöö"  Toomkiriku varemetes, Lossi 25   Hansahoov Laupäev, 16.07 suvekontsert MAIT MALTIS & POJAD Pühapäev, 17.07 suvekontsert „KUUJÕGI“ - maestro OLAV EHALA, NELE-LIIS VAIKSOO, LAURI LIIV ja ALEN VEZIKO Reede, 15.07 Kell 20.00 Hansahoovi teatri etendus "Mees kirjus ülikonnas". Autor Ardi Liives. Lavastaja Eero Spriit. Näitlejad Eva Püssa, Indrek Taalmaa, Karin Tammaru, Tõnu Kilgas. Reede, 22.07 akustiline suvekontsert „Rajult rahulik - "SMILERS“ Laupäev, 23.07 II Hansaküla Tantsupidu – REET LINNA, JOEL STEINFELDT, ARE JAAMA ja ERICH KRIEGER   Hansa Hoov, Aeksandri 46, Tartu Kõikide ürituste kohta lisainformatsioon www.hansahoov.ee 22.07 summer acoustic contcert „Rajult rahulik" - ensemble "SMILERS“ 23.07 II Hansa village Danceparty – REET LINNA, JOEL STEINFELDT, ARE JAAMA ja ERICH KRIEGER Hansa Hoov, Aleksandri 46, Tartu siis tasub tellida professionaalsetelt tegijatelt kodulehtede tegemine mis sisaldab kõiki kodulehtede töid alates kodulehtede kavandamisest kuni sealhulgas ka visuaaldisaini valmistamine professionaalsete disainerite tasub silmas pidada, et on kaalukaimaks teguriks, millisel määral kodulehe nähtavus aitab turunduseesmärke saavutada e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada, vaata lähemalt e-poe tegemine põhjalikumalt saab e-poe tegemine aidata ülevaatlikku lugemist täpsete ja iseloomulike professionaalne ja heal tasemel kodulehe tegemine tunnustatud ja visuaalselt atraktiivse .. korraliku ja mugavalt hallatava kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate haldusvahendite abil sisuhaldussüsteem aitab kodulehti originaalse visuaaldisainiga vaata lisaks ka

Samal ajal Tartus

"...et suvi jääks meelde!"

Samal ajal, kui teie, lapsevanemad, poodlete ja Hansapäevadel sisseoste sooritate, saate oma lapsed tuua meie Suvetelki lõbutsema. Asume Kaubamaja vastas uue turu platsil kell 15.00-20.00. Lase lastel lõbutseda!


Lisainfo meie facebooki lehel http://www.facebook.com/pages/-et-suvi-j%C3%A4%C3%A4ks-meelde/157791660956590

 

Aura

Lisavärskendus Tartu Hansapäevadel ja Europeade folkloorifestivalil osalejatele: külasta Aura veekeskust! Juulikuu eripakkumine: ujula, veepark ja terviseklubi vaid 6 euro eest!

Ujula, veepark, terviseklubi, saunad, valgusteraapia kabinet,  V-salong ja kohvik pakuvad mitmekesiseid sportimis- ja lõõgastusvõimalusi kogu perele. Suvel on avatud suur päikeseterrass. Auras on mõnus!

 

Atlantis

Hansapäevade ajal toimub Club Atlantises tõeline pidu!

22. ja 23. juulil õhtutel muutub Atlantis suureks välialaga peopaigaks, kus leiavad aset nii kontsert, afterpartyd kui ka pidu Absolut Sounds.

 

Toomemäel

22. juuli 2011 kell 22.00 Kaunimate Aastate Vennaskonna kontsert
"MUUSIKALine suveöö"  Toomkiriku varemetes, Lossi 25

 

Hansahoov

Laupäev, 16.07 suvekontsert MAIT MALTIS & POJAD

Pühapäev, 17.07 suvekontsert „KUUJÕGI“ - maestro OLAV EHALA, NELE-LIIS VAIKSOO, LAURI LIIV ja ALEN VEZIKO

Reede, 15.07
Kell 20.00 Hansahoovi teatri etendus "Mees kirjus ülikonnas".
Autor Ardi Liives. Lavastaja Eero Spriit. Näitlejad Eva Püssa, Indrek Taalmaa, Karin Tammaru, Tõnu Kilgas.

Reede, 22.07 akustiline suvekontsert „Rajult rahulik - "SMILERS

Laupäev, 23.07 II Hansaküla Tantsupidu
REET LINNA, JOEL STEINFELDT, ARE JAAMA ja ERICH KRIEGER

 

Hansa Hoov, Aeksandri 46, Tartu

Kõikide ürituste kohta lisainformatsioon www.hansahoov.ee

22.07 summer acoustic contcert „Rajult rahulik" -
ensemble "SMILERS“

23.07 II Hansa village Danceparty –
REET LINNA, JOEL STEINFELDT, ARE JAAMA ja ERICH KRIEGER
Hansa Hoov, Aleksandri 46, Tartu
Samal ajal Tartus
Eesti keeles  |  In English  |  На русском
(+372) 505 7 303 |                                         Hansapäevad Tartus 22.-24. juulil 2011