Tartu Hansapäevad tervitavad teid!

Tartu Hansapäevad 2012 toimuvad 20.-22. juulil. Sel suvel vallutavad 22.-24. juulil Tartu kesklinna Tantsivad Tartu Hansapäevad. Samal ajal, 20.-24. juulil pöörleb Tartus Euroopa suurim rahvakunstide festival Europeade ning kaks festivali koos täidavad viie päeva jooksul terve Tartu linna laulu, tantsu ja pillilugudega.   Linna platsidel, parkides ja laululaval esinevad mitu tuhat Euroopa rahva väärikat esindajat, kes tutvustavad suvises tudengilinnas oma kultuuri ja traditsioone. Tartu Hansapäevad lisavad rahvakultuuripeole laadamelu ning kesk- ja muinasaegset hõngu.   Kolmeks päevaks elustuvad taas külalistele juba armsaks saanud muinasaegne Jõelinn, hansaaegne Jaanilinn, kaasaegne Raelinn, Lastelinn ja taasavatuna ka Maalinn Pirogovi pargis. Nende kõrvale kerkivad aga ka kaks uut linna: Teaduslinn Toomemäel ning Raualinn Tasku keskuse, Aura, Ahhaa ja Zeppelini vahelisel alal.   Tartus näeme! siis tasub tellida professionaalsetelt tegijatelt kodulehtede tegemine mis sisaldab kõiki kodulehtede töid alates kodulehtede kavandamisest kuni sealhulgas ka visuaaldisaini valmistamine professionaalsete disainerite tasub silmas pidada, et on kaalukaimaks teguriks, millisel määral kodulehe nähtavus aitab turunduseesmärke saavutada e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada, vaata lähemalt e-poe tegemine põhjalikumalt saab e-poe tegemine aidata ülevaatlikku lugemist täpsete ja iseloomulike professionaalne ja heal tasemel kodulehe tegemine tunnustatud ja visuaalselt atraktiivse .. korraliku ja mugavalt hallatava kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate haldusvahendite abil sisuhaldussüsteem aitab kodulehti originaalse visuaaldisainiga vaata lisaks ka

Tartu Hansapäevad tervitavad teid!

Tartu Hansapäevad 2012 toimuvad 20.-22. juulil.

Sel suvel vallutavad 22.-24. juulil Tartu kesklinna Tantsivad Tartu Hansapäevad. Samal ajal, 20.-24. juulil pöörleb Tartus Euroopa suurim rahvakunstide festival Europeade ning kaks festivali koos täidavad viie päeva jooksul terve Tartu linna laulu, tantsu ja pillilugudega.

 

Linna platsidel, parkides ja laululaval esinevad mitu tuhat Euroopa rahva väärikat esindajat, kes tutvustavad suvises tudengilinnas oma kultuuri ja traditsioone. Tartu Hansapäevad lisavad rahvakultuuripeole laadamelu ning kesk- ja muinasaegset hõngu.

 

Kolmeks päevaks elustuvad taas külalistele juba armsaks saanud muinasaegne Jõelinn, hansaaegne Jaanilinn, kaasaegne Raelinn, Lastelinn ja taasavatuna ka Maalinn Pirogovi pargis. Nende kõrvale kerkivad aga ka kaks uut linna: Teaduslinn Toomemäel ning Raualinn Tasku keskuse, Aura, Ahhaa ja Zeppelini vahelisel alal.

 

Tartus näeme!

Tartu Hansapäevad tervitavad teid!
Tartu Hansapäevad tervitavad teid!
Eesti keeles  |  In English  |  На русском
(+372) 505 7 303 |                                         Hansapäevad Tartus 22.-24. juulil 2011