Tartu Hansapäevad toimuvad uuel aastal koos folkloorifestivaliga Europeade

16. Tartu Hansapäevad toimuvad taas 22.-24. juulil koos 48. folkloorifestivali Europeade’iga. Europeade 2011 toimub Tartus 20.-24. juulil 2011.

Tartu Helisevad Hansapäevad toimusid 16.-18. juulil ning sel aastal tehti koostööd 6. puhkpillimuusika festivaliga „Mürtsub Pill“, mis toimus 14.-18. juulini.   Tartu Hansapäevade ja puhkpillimuusika festivali raames oli võimalik külastada põnevat programmi, mille keskme moodustasid Hansa pulm ning puhkpillimuusika.   Laupäeva õhtul kell 18.00 pandi Raekoja 3 rõdul Tartu linnapea Urmas Kruuse poolt paari Tartus sündinud ja kasvanud, kuid praegu USA-s Seattlis elavad Merit Lesta ja Marko Oviiri, kelle pulmas kõik Tartu Hansapäevade külastajad osaleda said.   Koostöös puhkpilifestivaliga „Mürtsub Pill“ seati sel aastal üles uus lava ning Tartu Hansapäevade programmi kaasati ka Tartu Ülikool. Nimelt oli kõigil külalistel võimalik laupäeval, 17. juulil ja pühapäeval, 18. juulil Tartu Ülikooli ees toimuvaid puhkpillikontserte nautida.   Sel aastal lisandus Tartu Hansapäevade programmi ka uus linn – Tartumaa linn – mis pakub võimalust Tartumaa valdadel end tutvustada ja festivali külastajatel saada rohkem teada Tartu ja selle lähiümbruse kohta. Tartumaa linn kerkis Pirogovi platsile.   Tartu Hansapäevade ja Europeade 2011 juhi Ants Johansoni sõnul on järgmisel suvel Tartu Hansapäevadega koos korraldatav Euroopa suurim rahvakunstifestival Tartule suur võimalus, aga ka oluline väljakutse. „Eestisse tuleb tuhandeid väliskülalisi, kes on selle rändfestivali raames oma rahva pärimuslikke tantse ja laule näidanud juba alates 1964. aastast üle kogu Euroopa. Nüüd saab Tartu ja ümberkaudsed maakonnad pakkuda neile toredatele harrastajatele omalt poolt suursündmuste korraldamise kogemusi ja meie Tartu Hansapäevi, kaunist linna ning loodust,“ selgitab Ants Johanson.   Tartu Helisevad Hansapäevad tänavad kõiki külalisi, korraldajaid, toetajaid ja sponsoreid Tartu Helisevate Hansapäevade ja puhkpillifestivali "Mürtsub Pill" õnnestumise eest! 16. Tartu Hansapäevad toimuvad taas 22.-24. juulil koos 48. folkloorifestivali Europeade’iga. Europeade 2011 toimub Tartus 20.-24. juulil 2011. siis tasub tellida professionaalsetelt tegijatelt kodulehtede tegemine mis sisaldab kõiki kodulehtede töid alates kodulehtede kavandamisest kuni sealhulgas ka visuaaldisaini valmistamine professionaalsete disainerite tasub silmas pidada, et on kaalukaimaks teguriks, millisel määral kodulehe nähtavus aitab turunduseesmärke saavutada e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada, vaata lähemalt e-poe tegemine põhjalikumalt saab e-poe tegemine aidata ülevaatlikku lugemist täpsete ja iseloomulike professionaalne ja heal tasemel kodulehe tegemine tunnustatud ja visuaalselt atraktiivse .. korraliku ja mugavalt hallatava kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate haldusvahendite abil sisuhaldussüsteem aitab kodulehti originaalse visuaaldisainiga vaata lisaks ka

Tartu Hansapäevad toimuvad uuel aastal koos folkloorifestivaliga Europeade

16. Tartu Hansapäevad toimuvad taas 22.-24. juulil koos 48. folkloorifestivali Europeade’iga. Europeade 2011 toimub Tartus 20.-24. juulil 2011.

Tartu Helisevad Hansapäevad toimusid 16.-18. juulil ning sel aastal tehti koostööd 6. puhkpillimuusika festivaliga „Mürtsub Pill“, mis toimus 14.-18. juulini.

 

Tartu Hansapäevade ja puhkpillimuusika festivali raames oli võimalik külastada põnevat programmi, mille keskme moodustasid Hansa pulm ning puhkpillimuusika.

 

Laupäeva õhtul kell 18.00 pandi Raekoja 3 rõdul Tartu linnapea Urmas Kruuse poolt paari Tartus sündinud ja kasvanud, kuid praegu USA-s Seattlis elavad Merit Lesta ja Marko Oviiri, kelle pulmas kõik Tartu Hansapäevade külastajad osaleda said.

 

Koostöös puhkpilifestivaliga „Mürtsub Pill“ seati sel aastal üles uus lava ning Tartu Hansapäevade programmi kaasati ka Tartu Ülikool. Nimelt oli kõigil külalistel võimalik laupäeval, 17. juulil ja pühapäeval, 18. juulil Tartu Ülikooli ees toimuvaid puhkpillikontserte nautida.

 

Sel aastal lisandus Tartu Hansapäevade programmi ka uus linn – Tartumaa linn – mis pakub võimalust Tartumaa valdadel end tutvustada ja festivali külastajatel saada rohkem teada Tartu ja selle lähiümbruse kohta. Tartumaa linn kerkis Pirogovi platsile.

 

Tartu Hansapäevade ja Europeade 2011 juhi Ants Johansoni sõnul on järgmisel suvel Tartu Hansapäevadega koos korraldatav Euroopa suurim rahvakunstifestival Tartule suur võimalus, aga ka oluline väljakutse. „Eestisse tuleb tuhandeid väliskülalisi, kes on selle rändfestivali raames oma rahva pärimuslikke tantse ja laule näidanud juba alates 1964. aastast üle kogu Euroopa. Nüüd saab Tartu ja ümberkaudsed maakonnad pakkuda neile toredatele harrastajatele omalt poolt suursündmuste korraldamise kogemusi ja meie Tartu Hansapäevi, kaunist linna ning loodust,“ selgitab Ants Johanson.

 

Tartu Helisevad Hansapäevad tänavad kõiki külalisi, korraldajaid, toetajaid ja sponsoreid Tartu Helisevate Hansapäevade ja puhkpillifestivali "Mürtsub Pill" õnnestumise eest!

Tartu Hansapäevad toimuvad uuel aastal koos folkloorifestivaliga Europeade
Tartu Hansapäevad toimuvad uuel aastal koos folkloorifestivaliga Europeade 16. Tartu Hansapäevad toimuvad taas 22.-24. juulil koos 48. folkloorifestivali Europeade’iga. Europeade 2011 toimub Tartus 20.-24. juulil 2011.
Eesti keeles  |  In English  |  На русском
(+372) 505 7 303 |                                         Hansapäevad Tartus 22.-24. juulil 2011