Tartus lasti täna Europeade ja Tartu Hansapäevade head soovid teele

Täna, 12. juulil kell 14.00 lasti Tartus Plasku katuselt lendu tosin õhupalli heade soovide ja tasuta ava- ning lõppkontsertide piletitega, nauditi Hispaania-hõngulist tantsuetendust, tutvustati 48. Europeade ja Tartu Hansapäevade olulisemaid sündmusi ning sõlmiti sponsorleping A. Le Coq’iga.

Tartu linnapea Urmas Kruuse kinnitas, et Hansapäevad on Tartu jaoks äärmiselt oluline traditsioon ning et loomulikult oodatakse ka Euroopa suurima rahvakunstifestivali võõrustamist suure õhinaga.   Sündmuse naelaks kujunes heade soovide lendulaskmine suvisesse taevasse – teele läks mitukümmend õhupalli koos tosina piletiga. Õhupallide ja piletite leidja pääseb Europeade ava- ja lõppkontserdile tasuta.   Samuti toimus vaatemänguline sponsorlepingu allkirjastamine -  nimelt vahetasid Tartu linnapea Urmas Kruuse ja A. Le Coq’i juhataja Tarmo Noop oma allkirjad mälupulki kasutades.   48. Europeade toimub 20. juulist 24. juulini Tartus. Sama nädala lõpul keerlevad ülikoolilinnas ka XVI Tartu Tantsivad Hansapäevad. Europeade pidulik avakontsert toimub Tartu Laululaval neljapäeval, 21. juulil kell 19.00 ning lõppkontsert pühapäeval, 24. juulil kell 19.00.   Europeade 2011 ja Tartu Hansapäevi toetavad ja aitavad korraldada Tartu linn, Kultuuriministeerium, A. Le Coq, Swedbank, Salvest ja meediapartnerid Postimees, TV3 ning Kuku raadio. Täna, 12. juulil kell 14.00 lasti Tartus Plasku katuselt lendu tosin õhupalli heade soovide ja tasuta ava- ning lõppkontsertide piletitega, nauditi Hispaania-hõngulist tantsuetendust, tutvustati 48. Europeade ja Tartu Hansapäevade olulisemaid sündmusi ning sõlmiti sponsorleping A. Le Coq’iga. siis tasub tellida professionaalsetelt tegijatelt kodulehtede tegemine mis sisaldab kõiki kodulehtede töid alates kodulehtede kavandamisest kuni sealhulgas ka visuaaldisaini valmistamine professionaalsete disainerite tasub silmas pidada, et on kaalukaimaks teguriks, millisel määral kodulehe nähtavus aitab turunduseesmärke saavutada e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada, vaata lähemalt e-poe tegemine põhjalikumalt saab e-poe tegemine aidata ülevaatlikku lugemist täpsete ja iseloomulike professionaalne ja heal tasemel kodulehe tegemine tunnustatud ja visuaalselt atraktiivse .. korraliku ja mugavalt hallatava kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate haldusvahendite abil sisuhaldussüsteem aitab kodulehti originaalse visuaaldisainiga vaata lisaks ka

Tartus lasti täna Europeade ja Tartu Hansapäevade head soovid teele


Täna, 12. juulil kell 14.00 lasti Tartus Plasku katuselt lendu tosin õhupalli heade soovide ja tasuta ava- ning lõppkontsertide piletitega, nauditi Hispaania-hõngulist tantsuetendust, tutvustati 48. Europeade ja Tartu Hansapäevade olulisemaid sündmusi ning sõlmiti sponsorleping A. Le Coq’iga.

Tartus lasti täna Europeade ja Tartu Hansapäevade head soovid teele

Tartu linnapea Urmas Kruuse kinnitas, et Hansapäevad on Tartu jaoks äärmiselt oluline traditsioon ning et loomulikult oodatakse ka Euroopa suurima rahvakunstifestivali võõrustamist suure õhinaga.

 

Sündmuse naelaks kujunes heade soovide lendulaskmine suvisesse taevasse – teele läks mitukümmend õhupalli koos tosina piletiga. Õhupallide ja piletite leidja pääseb Europeade ava- ja lõppkontserdile tasuta.

 

Samuti toimus vaatemänguline sponsorlepingu allkirjastamine -  nimelt vahetasid Tartu linnapea Urmas Kruuse ja A. Le Coq’i juhataja Tarmo Noop oma allkirjad mälupulki kasutades.

 

48. Europeade toimub 20. juulist 24. juulini Tartus. Sama nädala lõpul keerlevad ülikoolilinnas ka XVI Tartu Tantsivad Hansapäevad. Europeade pidulik avakontsert toimub Tartu Laululaval neljapäeval, 21. juulil kell 19.00 ning lõppkontsert pühapäeval, 24. juulil kell 19.00.

 

Europeade 2011 ja Tartu Hansapäevi toetavad ja aitavad korraldada Tartu linn, Kultuuriministeerium, A. Le Coq, Swedbank, Salvest ja meediapartnerid Postimees, TV3 ning Kuku raadio.

Tartus lasti täna Europeade ja Tartu Hansapäevade head soovid teele Täna, 12. juulil kell 14.00 lasti Tartus Plasku katuselt lendu tosin õhupalli heade soovide ja tasuta ava- ning lõppkontsertide piletitega, nauditi Hispaania-hõngulist tantsuetendust, tutvustati 48. Europeade ja Tartu Hansapäevade olulisemaid sündmusi ning sõlmiti sponsorleping A. Le Coq’iga.
Eesti keeles  |  In English  |  На русском
(+372) 505 7 303 |                                         Hansapäevad Tartus 22.-24. juulil 2011