Tuhandeaastane kostüümipidu

Kõiki Tartu Hansapäevade külastajaid oodatakse festivalile vastava ajastu kostüümis.

Kõik muinas-, kesk- või ärkamisajale omaseid kostüüme kandvad festivalikülalised pildistatakse üles ja riputatakse linnarahvale vaatamiseks meie koduleheküljele www.hansapaevad.ee.   Ajastutruid kostüümikandjaid premeerib A. Le Coq väikese meene või kehakosutusega. Et saada märgatud ja üles pildistatud palume lahkelt astuda läbi Lastelinna infotelgi juurest ja saada kostüümivaliku eest vääriliselt premeeritud. Kõiki Tartu Hansapäevade külastajaid oodatakse festivalile vastava ajastu kostüümis. siis tasub tellida professionaalsetelt tegijatelt kodulehtede tegemine mis sisaldab kõiki kodulehtede töid alates kodulehtede kavandamisest kuni sealhulgas ka visuaaldisaini valmistamine professionaalsete disainerite tasub silmas pidada, et on kaalukaimaks teguriks, millisel määral kodulehe nähtavus aitab turunduseesmärke saavutada e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada, vaata lähemalt e-poe tegemine põhjalikumalt saab e-poe tegemine aidata ülevaatlikku lugemist täpsete ja iseloomulike professionaalne ja heal tasemel kodulehe tegemine tunnustatud ja visuaalselt atraktiivse .. korraliku ja mugavalt hallatava kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate haldusvahendite abil sisuhaldussüsteem aitab kodulehti originaalse visuaaldisainiga vaata lisaks ka

Tuhandeaastane kostüümipidu

Kõiki Tartu Hansapäevade külastajaid oodatakse festivalile vastava ajastu kostüümis.

Kõik muinas-, kesk- või ärkamisajale omaseid kostüüme kandvad festivalikülalised pildistatakse üles ja riputatakse linnarahvale vaatamiseks meie koduleheküljele www.hansapaevad.ee.

 

Ajastutruid kostüümikandjaid premeerib A. Le Coq väikese meene või kehakosutusega. Et saada märgatud ja üles pildistatud palume lahkelt astuda läbi Lastelinna infotelgi juurest ja saada kostüümivaliku eest vääriliselt premeeritud.

Tuhandeaastane kostüümipidu Kõiki Tartu Hansapäevade külastajaid oodatakse festivalile vastava ajastu kostüümis.
Eesti keeles  |  In English  |  На русском
(+372) 505 7 303 |                                         Hansapäevad Tartus 22.-24. juulil 2011