Tule vabatahtlikuks!

Sellel aastal toimuvad Tartu Hansapäevad koos Euroopa suurima rahvakunstifestivaliga Europeade 2011, seega on kõik huvilised oodatud vabatahtlikuks nii hansale kui Europeadele.   Kuna üritused toimuvad koos siis saavad kõik vabatahtlikud aidata kaasa mõlema ürituse läbiviimisel. Ülesandeid on erinevaid nagu eelmistelgi aastatel - infojagajad, lavaabilised, programmiabilised jne. Vajadustesse on lisandunud  seoses Europeadega välisgruppide abilised-giidid ja muud huvitavad ülesanded. Europeade 2011 toimub 20.-24. juulil ja Tartu Hansapäevad 22.-24. juulil.  Kõikidele vabatahtlikele on tagatud toitlustus ja majutus, ning vajadusel kompenseeritakse transpordikulu (bussipilet) Tartusse ja tagasi koju jõudmiseks. Täpsemat infot Europeade vabatahtlike ülesannetest saab: http://www.europeade2011.eu/europeade-2011/vabatahtlikud/   Soovist osaleda vabatahtlikuna saab teatada ja informatsiooni saab küsida e-maili teel: es1 = 'mailto:dein-'; es2 = 'tom@vari&#x'; es3 = '75;s.ee'; ts1 = 'dein-tom@varius.'; ts2 = 'ee'; document.write(' '+ts1+ts2+' ');dein[No SpaM]-tom@varius.ee siis tasub tellida professionaalsetelt tegijatelt kodulehtede tegemine mis sisaldab kõiki kodulehtede töid alates kodulehtede kavandamisest kuni sealhulgas ka visuaaldisaini valmistamine professionaalsete disainerite tasub silmas pidada, et on kaalukaimaks teguriks, millisel määral kodulehe nähtavus aitab turunduseesmärke saavutada e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada, vaata lähemalt e-poe tegemine põhjalikumalt saab e-poe tegemine aidata ülevaatlikku lugemist täpsete ja iseloomulike professionaalne ja heal tasemel kodulehe tegemine tunnustatud ja visuaalselt atraktiivse .. korraliku ja mugavalt hallatava kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate haldusvahendite abil sisuhaldussüsteem aitab kodulehti originaalse visuaaldisainiga vaata lisaks ka

Tule vabatahtlikuks!

13. veebr. 2011

Sellel aastal toimuvad Tartu Hansapäevad koos Euroopa suurima rahvakunstifestivaliga Europeade 2011, seega on kõik huvilised oodatud vabatahtlikuks nii hansale kui Europeadele.

 

Kuna üritused toimuvad koos siis saavad kõik vabatahtlikud aidata kaasa mõlema ürituse läbiviimisel. Ülesandeid on erinevaid nagu eelmistelgi aastatel - infojagajad, lavaabilised, programmiabilised jne. Vajadustesse on lisandunud  seoses Europeadega välisgruppide abilised-giidid ja muud huvitavad ülesanded.

Europeade 2011 toimub 20.-24. juulil ja Tartu Hansapäevad 22.-24. juulil. 

Kõikidele vabatahtlikele on tagatud toitlustus ja majutus, ning vajadusel kompenseeritakse transpordikulu (bussipilet) Tartusse ja tagasi koju jõudmiseks.

Täpsemat infot Europeade vabatahtlike ülesannetest saab: http://www.europeade2011.eu/europeade-2011/vabatahtlikud/

 

Soovist osaleda vabatahtlikuna saab teatada ja informatsiooni saab küsida e-maili teel:

Tule vabatahtlikuks!
Eesti keeles  |  In English  |  На русском
(+372) 505 7 303 |                                         Hansapäevad Tartus 22.-24. juulil 2011